טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש

גלילי נייר לקופה רושמת

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מספר שינויים מרחקי לכת בעולם המסעדנות, במיוחד בכל הקשור לשימוש לאופי הזמנת המנות מצד האורחים וכן אופי כתיבת הנתונים על ידי בעלי המקום עצמו, כלומר כיצד הם מבצעים את החיובים השונים.

ראשית, יותר ויותר מסעדות מפסיקות להשתמש בדף ועט המסורתי בו המלצר היה כותב את הזמנת האורחים, במקום זה הם משתמשים בטאבלטים. במקרים מתקדמים, האורחים עצמם יכולים לכתוב את ההזמנה בטאבלט וזו עוברת ישירות למלצר, ברוב המקרים, המלצר מגיע עם טאבלט וכותב בו את ההזמנה של האורח. אך זה לא נגמר כאן, ההזמנה עוברת ישירות מהטאבלט למערכת של המסעדה, ולאחר מכן כשעל המלצר להגיש חשבון, החיוב כבר עובר מהטאבלט לקופות של המסעדה, מתבצע שם, וכל מה שנותר זה למסור את החשבון ללקוח.

לצורך כך אנחנו יכולים לראות שינוי בעולם של קופות למסעדות, לא עוד קופות רושמות רגילות, אלא קופות מתקדמות יותר, בין היתר מדובר בקופת אנדרואיד, קופה שמאפשרת לבצע מגוון פעולה שקופות למסעדות בסגנון הישן לא אפשרו לבצע. בין השינויים שקופת אנדרואיד מאפשרת, אפשר למצוא, חיבור למחשב, כך שניתן לבצע הזמנות דרך האינטרנט מצד הלקוחות והן מגיעות ישירות לקופה, כמו כן ניתן לשלוט על מועדון הלקוחות של המסעדה (דבר הכרחי כשמדובר במסעדות רשת עם מועדון לקוחות), אפשרות לנהל שולחנות, הזמנות לשולחנות, ניהול מלאי, חלק מקופות למסעדות בימנו יכולות גם לנהל שעות עבודה של עובדים, שכר ועוד. כלומר כל האופרציה של המסעדה מנוהלת על ידי קופה מודרנית של מסעדה, בין היתר על ידי קופת אנדרואיד.

חשוב להבהיר שגם בקופות אלו, יש צורך בשימוש בגלילי נייר לקופה רושמת, שכן זה הגליל שבאמצעותו אפשר להגיש ללקוח את החיוב של כרטיס האשראי או של החשבון במזומן. בניגוד לעבר, מדובר על גלילים יותר עמידים, שכל פרטי העסק רשומים על גבי הגליל כך שהלקוח יכול לדעת למי לפנות במידת הצורך. באמצעות הקופה והגליל ניתן גם לספק חשבונית מס למקרה שיש צורך בכך.

במידה ואתם מעוניינים לקבל עוד פרטים על קופות למסעדות, אתם מוזמנים ליצור איתו קשר, גנה קופות רושמות. אצלנו תוכלו למצוא מגוון פרטים אודות קופות מסוגים שונים, כולל קופת אנדרואיד עבור שכוללת את מגוון הפיתוחים החדשניים ביותר שכל מסעדה צריכה. אתם יכולים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עוד היום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופות ממוחשבות
 
מי אנחנו?

גנה (לשעבר "הקופה הרושמת") החלה את דרכה בשנת 1987 כחברה לשיווק קופות רושמות ברחוב לוינסקי בת"א. עם השנים גדלה החברה וכיום היא יצרנית ויבואנית מובילה של ציוד לבתי עסק ולמפעלים בכל רחבי הארץ ובחו"ל.

​גנה מספקת לבתי עסק רבים בכל רחבי הארץ קופות רושמות מתקדמות ונוחות לשימוש, על מנת שיוכלו לשרת את לקוחותיהם במהירות, באמינות וביעילות. מעבר לקופות רושמות, באתרנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לבתי עסק מתחומים שונים, כגון: קמעונאים, מרכולים, רשתות שיווק, חנויות נוחות, דוכני ממכר מזון ועוד.

 
 
סוגרי חום / מכונות הלחמה  
 
מכונות אריזה בשרינק וניילון  
 
מכונות אריזה בניילון נצמד  
 
מכונות אריזה למגשיות  
שרינק, ניילון ועוד
 
מכונת קשירה חצי אוטומטית דגם TP201  
 
מכונת קשירה נמוכה למוצרים כבדים  
 
סרטי קשירה למכונות קשירה  
 
סרטי קשירה מודפסים  
 
דגם H45  
 
דגם H44  
 
דגם H84  
 
סרטי קשירה ידניים /בנד ידני  
מכונות וסרטי קשירה
 
ניילון נצמד לעיטוף משטחים  
 
ניילון נצמד בייבי קטן לעיטוף  
 
דבקים לסגירת קרטונים | Pvc, ארקילי, פוליפרופילן  
 
סוגר קופסאות  
הדבקה ועיטוף קרטונים
וציוד היקפי משלים
 
קופות ממוחשבות טאצ'  
 
קופות רושמות  
 
ציוד היקפי לקופות  
 
ציוד משלים למינימרקט  
 
משקלים/מאזניים אלקטרוניים  
 
תוכנה לניהול עסק  
חפש מוצר לפי בית העסק שלך:
המוצרים מבית גנה:
חפש
 
שולחן במידות 850*1200*1800 מ"מ  
 
שולחן במידות 850*1200*1600/1800/2000 מ"מ  
 
שולחן במידות 850*1050*2000 מ"מ  
 
שולחן מסוע  
במידות שונות
מוצרים מומלצים:
הפלד 44, איזור התעשיה, חולון
home6, home, house, building
clock, clock, time, schedule
phone4, phone, contact, telephone, support, call
בין השעות 8:00-17:00
072-33-80-167
ברשותך עסק קיים?  מקים עסק חדש?
תן לנו לייעל לך את הניהול והעבודה השוטפת.
נשמח לעמוד לשירותך בכל עת, מלא פרטיך וניצור קשר: