טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש

קופות טאצ'

הימים בהם מסעדות נהגו להשתמש בקופות רגילות, קופת לחצנים כמו זו שנהוגה במכולות או בחנויות אחרות, חלפו להם. מאחר ועולם המסעדות השתנה ללא היכר במהלך השנים, כך גם השתנו הצרכים של בעלי המקום, בין היתר, אחד השינויים שחלו היתה חדירתן של קופות טאצ' ובפרט קופה ממוחשבת למסעדה.

אם אנחנו נסתכל רגע מהצד על התנהלות של מסעדה, אז נוכל לראות שהיא מחולקת למספר רבדים. יש את העבודה מול הספקים השונים בכל הקשור למלאי, יש את העבודה מול העובדים, סידור משמרות, שעות עבודה, שכר, טיפים וכדומה, ויש את העבודה מול הלקוחות, הזמנה וביטול שולחנות, הזמנות מיוחדות, טייק אווי, אירועים גדולים ועוד. רובד נוסף הוא ניהול התפריט במקום, על פי מנות או ארוחות, והתמחור שלהם.

כל אחד מהרבדים האלה צריכים להיות מנוהלים ומרוכזים במקום אחד. זו הסיבה שמסעדות רבות החלו להשתמש בקופה ממוחשבת למסעדה, קופה שנוצרה על מנת לספק למקום את היכולת לנהל את המקום בצורה מסודרת ומאורגנת.

בדרך כלל קופה ממוחשבת למסעדה, מתבססת על מסך טאצ' ויש לכך כמה הסברים, ראשית, הרבה יותר פשוט לעבוד בצורה כזו, שנית, זה יותר חדשני מאשר לוח מקשים רגיל, קופות טאצ' כוללות מספר לוחות על גבי מסך אחד, בשביל לעבור ממסך למסך, קל יותר לבצע את זה על ידי מסך מגע ולא על ידי לוחות מקשים, כפי שלמדנו כבר להכיר דרך מכשירי הסלולר והטאבלטים שלנו.

השימוש בקופה ממוחשבת למסעדה מצריך ממנהלי המסעדה, להדריך וללמד את העובדים השונים כיצד להשתמש בקופה, כך הם יוכלו להכניס את הנתונים בצורה נכונה ולעבוד עם הקופה ללא שום בעיות. כל הנתונים נשמרים במערכת ובמקרים רבים, ניתן להפיק מהם דוחות שונים, בין היתר דוחות מעקב ובקרה שבוחנים את התנהלות המסעדה בכלל והעובדים בפרט. המידע נשמר במערכת וניתן גם להעביר אותו למכשירים אחרים, במידת הצורך. בקופה ממוחשבת למסעדה אפשר כיום להשתמש גם בחיבור לאינטרנט ובאופציות אחרות, שמאפשרות שליטה מרחוק על הקופה וקריאת המידע ממחשבים אחרים, במידה ויש צורך בכך.

לסיום, אם אתם מעוניינים בקופה ממוחשבת למסעדה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גנה הקופה הרושמת. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום וליהנות מהצעות מחיר אטרקטיביות עבור קופות טאצ' לקנייה. אתם יכולים לקבל מהצוות שלנו מידע שימושי אודות קופות טאצ' מסוגים שונים, אשר יכולים להתאים לצרכים שלכם. ניתן לפנות אלינו דרך האתר או דרך הטלפון.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופות ממוחשבת
 
מי אנחנו?

גנה (לשעבר "הקופה הרושמת") החלה את דרכה בשנת 1987 כחברה לשיווק קופות רושמות ברחוב לוינסקי בת"א. עם השנים גדלה החברה וכיום היא יצרנית ויבואנית מובילה של ציוד לבתי עסק ולמפעלים בכל רחבי הארץ ובחו"ל.

​גנה מספקת לבתי עסק רבים בכל רחבי הארץ קופות רושמות מתקדמות ונוחות לשימוש, על מנת שיוכלו לשרת את לקוחותיהם במהירות, באמינות וביעילות. מעבר לקופות רושמות, באתרנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לבתי עסק מתחומים שונים, כגון: קמעונאים, מרכולים, רשתות שיווק, חנויות נוחות, דוכני ממכר מזון ועוד.

 
 
סוגרי חום / מכונות הלחמה  
 
מכונות אריזה בשרינק וניילון  
 
מכונות אריזה בניילון נצמד  
 
מכונות אריזה למגשיות  
שרינק, ניילון ועוד
 
מכונת קשירה חצי אוטומטית דגם TP201  
 
מכונת קשירה נמוכה למוצרים כבדים  
 
סרטי קשירה למכונות קשירה  
 
סרטי קשירה מודפסים  
 
דגם H45  
 
דגם H44  
 
דגם H84  
 
סרטי קשירה ידניים /בנד ידני  
מכונות וסרטי קשירה
 
ניילון נצמד לעיטוף משטחים  
 
ניילון נצמד בייבי קטן לעיטוף  
 
דבקים לסגירת קרטונים | Pvc, ארקילי, פוליפרופילן  
 
סוגר קופסאות  
הדבקה ועיטוף קרטונים
וציוד היקפי משלים
 
קופות ממוחשבות טאצ'  
 
קופות רושמות  
 
ציוד היקפי לקופות  
 
ציוד משלים למינימרקט  
 
משקלים/מאזניים אלקטרוניים  
 
תוכנה לניהול עסק  
חפש מוצר לפי בית העסק שלך:
המוצרים מבית גנה:
חפש
 
שולחן במידות 850*1200*1800 מ"מ  
 
שולחן במידות 850*1200*1600/1800/2000 מ"מ  
 
שולחן במידות 850*1050*2000 מ"מ  
 
שולחן מסוע  
במידות שונות
מוצרים מומלצים:
הפלד 44, איזור התעשיה, חולון
home6, home, house, building
clock, clock, time, schedule
phone4, phone, contact, telephone, support, call
בין השעות 8:00-17:00
072-33-80-167
ברשותך עסק קיים?  מקים עסק חדש?
תן לנו לייעל לך את הניהול והעבודה השוטפת.
נשמח לעמוד לשירותך בכל עת, מלא פרטיך וניצור קשר: