טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

השכרת קופה רושמת

הרבה זמן עבר מהימים בהם, היה נהוג לערוך חשבון במכולת עם מחשבון פשוט אשר היה מחובר למכונה שמדפיסה את המספרים בשביל לתת קבלה ללקוחות. מאז אותם ימים עברו מרבית המכולות, והעסקים בכלל להשתמש בקופות רושמות לעסקים, אשר עם הזמן גם השתכללו. במהלך השנים גם האופן בו עסקים רבים החליטו לעבוד עם אותן קופות רושמות השתנה, במקום לקנות קופה, הם מעדיפים לחפש אופציה של השכרת קופה רושמת, כך הם יכולים בבוא העת להחליף אותה מבלי שהעסקה תעלה להם הרבה כסף.

השימוש בקופות רושמות לעסקים, הוא כמובן מאוד נפוץ. מדובר על מגוון רחב של עסקים אשר משתמשים בקופות אלו, החל מעסקים קטנים, כולל דוכנים חד פעמיים שמשתמשים בקופות אלו, בהנחה ויש להם חיבור לחשמל, וכן כמובן בקיוסקים, מסעדות, בתי קפה, חנויות, ועוד. מדובר על קופות בסיסיות, בדרך כלל, אשר כוללות לוח מקצים, מגירה לאחסון הכסף (ננעלת במפתח), מדפסת תרמית וכן חלק מהקופות אפשר לחבר לקורא ברקוד, משקל וכן מחשב חיצוני, במידת הצורך.

כיום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של קופות רושמות מתוחכמות יותר, ביניהן קופת טאצ', כזו שאיננה כוללת מקשים, ובדומה למכשיר סמארטפון או טאבלט, ניתן לבצע את כל הפעולות באמצעות לחיצה על מסך מגע. אותן קופות גם כוללות אופציות רחבות יותר במידת הצורך, בין היתר חיבור למועדון לקוחות, שליטה במלאי, שליטה מרחוק בעדכון מחירים, שליטה בכרטיסי אשראי, חיבור לשעון נוכחות, חיבור לאפליקציות (כך אפשר לשלוט בקופה מרחוק) ועוד מגוון רחב של פעולות.

קופת טאצ' היא הדבר הבא בעולם של קופות רושמות לעסקים, למעשה כיום במגוון הרשתות הגדולות וחנויות יקרות ערך, משתמשים בקופה כזו, בין היתר מתוך הבנה, שכך ניתן לשלוט על המערך של העסק במקום אחד, אין צורך להשתמש במספר מערכות לשם כך.

קופת טאצ' גם מעוצבת בצורה הרבה יותר מבריקה ומיוחדת מאשר קופה רגילה, בין היתר בגלל גודל המסך שלה,והצורה בה הוא מוצב על גבי המכשיר. זה מעניק מראה ייחודי למקום וזו אחת הסיבות, מדוע משתמשים בקופות כאלה בחנויות חדישות.

לסיום, אם אתם מחפשים אפשרות להשכרת קופה רושמת או קופת טאצ', אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. גנה הקופה הרושמת עומדת לרשותכם בכל עת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לגבי השכרה או רכישה של קופות רושמות לעסקים על פי הצורך שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תוכנה לקופה רושמת