טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

מכונות קשירה חצי אוטומטי

מה היא המשמעות של מכונות הקשירה עבור העסק שלכם? איך בוחרים את מכונות הקשירה הטובות ביותר? למה להעדיף את השירות של חברת גנה הקופה הרושמת? מי הם הלקוחות של חברת גנה הקופה הרושמת?

כל מוצר באשר הוא יכול להינזק בצורה כלשהי. הדרך הבטוחה והנכונה ביותר לשמור על הרכוש, הציוד או על כל סוג של מוצר היא על ידי האריזה האיכותית ביותר. כמו כן לאחר שמצאנו את הקרטונים או את אמצעי האריזה המעולים ביותר והחזקים ביותר חשוב מאוד לדעת ולקשור כראוי את אותו הקרטון. אין ספק כי עם מכונות קשירה חצי אוטומטי של חברת גנה הקופה הרושמת, הכל הופך להיות קל ובטוח הרבה יותר.

בעבר הלא כל כך רחוק היו נאלצים האורזים לעמול קשה מאוד על מנת לארוז ולקשור את האריזה בצורה הבטוחה ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת הביאה אלינו את בשורת אותן מכונות קשירה חצי אוטומטי. מכונות אלו מאבטחות כראוי את האריזה ואת המוצרים השונים יותר מכל אופציה אחרת. מכונות קשירה החצי אוטומטיות מיובאות מהיצרנים המובילים ביותר בתחום זה. שימוש בחומרי הגלם המעולים ביותר וכמו כן בהנדסת האנוש ברמה הגבוהה ביותר מאפשרים ליהנות ממכשיר ייחודי ואיכותי. על מנת לקבל את המוצר הנכון ביותר עבור הצרכים והעסק שלכם לחשוב מאוד להתקשר עם המומחים של חברת גנה הקופה הרושמת וליהנות מייעוץ מקצועי ואמין. מכונות קשירה חצי אוטומטי הנכונים לאריזות גדולות וקטנות כאחד.

ממי הכי כדאי לרכוש מוצרי אריזה וקשירה?
לחברת גנה הקופה הרושמת מוניטין רב וכמו כן רקורד מרשים ביותר של הצלחות בתחום זה. לאורך השנים נוספו הרבה מאוד לקוחות, ביניהם ניתן למצוא חברות וארגונים גדולים לצד לקוחות פרטיים קטנים יותר. חברת גנה הקופה הרושמת הוקמה בשנת 1987כחברה לשיווק קופות רושמות ומאז הלכה והתפתחה. חברה זו חרטה על דגלה להעניק מוצר איכותי ושירות אמין ואישי.

מה עוד ניתן למצוא בחברת גנה הקופה הרושמת?
למעבר למכונות קשירה כאלו ואחרות ניתן ליהנות מעוד מגוון עשיר ורחב מאוד של מוצרי איכותי כגון: קופות רושמות עם מגע טאץ', שולחנות לקופות, ציוד היקפי לקופות ועוד.