טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

ציוד היקפי לקופות

ציוד אלקטרוני מודרני, בו אנחנו משתמשים בבית או בעסק, הוא ייחודי מסיבות רבות, אחת מהן היא, אחרי שאנחנו רוכשים אותו, אנחנו צריכים לקנות עוד מגוון רחב של אלמנטים בשביל שנוכל לעבוד איתו באופן מקסימאלי. נכון שבמקרים מסוימים, למשל במקרים של מחשבים, הרי שכיום כבר נטייה לייצר מכשירים שכוללים הכל, אך יש מקרים רבים בהם זה לא כך. כשמדובר בציוד לעסקים, הדוגמא הטובה ביותר לשם כך, כל מה שקשור לציוד היקפי לקופות.

כל עסק, לא משנה אם מדובר בחנות מכולת או חנות למוצרי אומנות יוקרתית, סופר או חנות בגדים, צריך להחזיק קופה, קופה ממוחשבת או רגילה. העניין הוא, שמלבד הקופה עצמה יש צורך להשתמש באביזרים שונים בשביל שהקופה תעבוד כמו שצריך, ואנחנו לא מדברים רק על חיבור לאינטרנט או על תוכנה לניהול קופה, אלא מעבר לכך.

בין היתר מדובר על שולחנות לקופה, שולחן עליו אפשר להציב את הקופה, זה יכול להיות שולחן רגיל, שצריך להיות במידות של הקופה וזה יכול להיות שולחן מסוע, כמו זה שקיים בסופרמרקטים. שולחן זה מאפשר לחפצים לעבור על פני קורא ברקוד מיוחד, ולהיקלט בקופה, כך הקופאי יודע מה המחיר של המוצר.

מלבד שולחנות לקופה, אנחנו יכולים למצוא, גליל נייר לקופה. מדובר על גליל אותו מכניסים לקופה וכך כשמקלידים את החפצים והמחירים שלהם, הם מודפסים על הנייר, אותו מוסרים ללקוח. כמובן גליל נייר לקופה מהווה הן קבלה, קבלת מס, חשבונית זיכוי וכל אלמנט אחר שיש צורך בו.

עוד ציוד היקפי לקופות, יכול להיות סקנר, הן ידני והן שולחני, הכוונה לסקנר שבודק את הברקוד, וכן הקופה יכולה לקלוט את המחיר של המוצר ואם יש עליו מבצעים. בנוסף אפשר למצוא מגירות לאחסון כסף, המגירות מגיעות עם מנעול ומפתח, במקרים מסוימים מדובר על מגירות שהן כספות לכל דבר. ציוד נוסף יכול להיות משקל ומאזניים, כאן מדובר על ציוד שנעשה בו שימוש בדרך כלל בסופרמרקטים, חנויות ירקות ומקומות אחרים בהם מוכרים מזון מסוגים שונים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על ציוד היקפי לקופות ולרכוש ציוד כזה במחירים מוזלים, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל גנה הקופה הרושמת. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תוכלו למצוא ציוד היקפי איכותי במחירים אטרקטיביים. כל מה שעליכם לעשות, זה ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופה טאצ'