טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

קופה טאצ'

כמו שעולם הסלולר השתנה לפני קרוב לעשור, עם הופעתו של מכשיר הסמארטפון והמסך מגע, כך גם קופות רושמות השתנו, עם הופעת קופה טאצ' ובפרט עם הופעתן של קופות רושמות עם תוכנת אנדרואיד, אותה תוכנה שהשתלטה, כמעט לחלוטין, על העולם הסלולר.

היצירה של קופה אנדרואיד היא מיוחדת, מאחר והיא מאפשרת חיבורים שבעבר לא היו קיימים, כמובן שבין היתר החיבורים האלה אפשריים, בזכות הופעת מכשירי סלולר חכמים, וכן בזכות העובדה שכיום אפשר ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות שבעבר לא היו קיימים בשוק. כלים טכנולוגיים ייחודים. עצם העובדה שכל עסק שמחזיק קופה אנדרואיד יכול להשתמש באפשרויות אלו, מקל מאוד על ניהול העסק מזוויות שונות, הן מול הלקוחות, ספקים ועובדים.

הרעיון של קופה טאצ' הוא די ברור, במקום קופה עם מקשים כפי שהיה נהוג להשתמש במשך שנים, כיום אנחנו יכולים למצוא קופה עם מסך מגע, שהדרך לעבוד איתה הרבה יותר נוחה מאשר בעבר. קופה זו קיימת במגוון רחב של מסעדות, בתי קפה ובתי עסק רבים.

קופה אנדרואיד היא יצירה מיוחדת במינה, גם בזכות התכונות שלה וגם בזכות המראה הייחודי שלה. כך למשל אנחנו יכולים ליהנות מתוכנת קופה שכוללת חיבור לאפליקציות שונות שקשורות לעסק, שימוש במערכות כגון ניהול מלאי, ניהול כוח עבודה, ניהול מכירות, מועדון לקוחות ועוד. המערכת מתחברת לאינטרנט ולרשת הפנימית של המקום, ומאפשרת לקבל מידע ממקורות שונים, דבר שלא היה קיים בעבר. עסק יכול לנהל את כל התחומים שלו ישירות דרך קופה אנדרואיד. החיבור לאפליקציות מאשר חיבור לקופה מהבית, מעקב ובקרה מרחוק, מבלי שיש צורך אמיתי להיות בעסק.

חשוב לציין, בדומה למערכות אנדרואיד במכשירים מתחומים אחרים, מערכות אנדרואיד, הן מערכות פתוחות שניתנות לעדכון ושדרוג, על כן, חשוב מאוד לשים לב, שאותה קופה אנדרואיד שקונים, מתעדכנת לעיתים תכופות. יש לקחת בחשבון עוד, למרות שמדובר במערכת פתוחה שמתעדכנת מעת לעת, עדיין מדובר במערכת מאובטחת, על כן אין מה לדאוג ולחשוש שמה יקרה משהו לנתונים שנמצאים בתוך המערכת.

אם אתם מחפשים קופה למכירה ורוצים לדעת עוד אודות מערכת קופה אנדרואיד, אתם מוזמנים להשאיר פרטים והצוות שלנו בגנה מערכות קופות רושמות, ישמח לעזור לכם למצוא את הקופה שמתאימה לצרכים שלכם. אתם מוזמנים לקרוא עוד על קופה טאצ' וכן קופה אנדרואיד גם באתר שלנו. ניתן להשאיר לנו פרטים באתר, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופות טאצ'