טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

קופה ממוחשבת

האינטרנט פתח לנו, הצרכנים, כידוע, אפשרות לרכוש מוצרים יד שנייה ויד שלישית במחירים זולים. מדובר לא רק במוצרים וחפצים לשימוש ביתי, אלא גם לשימוש עסקי ומסחרי, למשל אנחנו יכולים למצוא קופות רושמות ממוחשבת לקנייה במגוון אתרים למכירת מוצרים יד שנייה, על ידי חנויות שהחליטו להשתדרג ולעבוד עם קופה ממוחשבת חדשה או מכל סיבה אחרת. כעת עולה השאלה, האם משתלם לנו לרכוש קופות רושמות ממוחשבות לקנייה באתרים של יד שנייה או שעדיף לנו לרכוש קופה ממוחשבת ישירות מעסק שמוכר קופות שכאלה?

התשובה היא די ברורה, תמיד, בוודאי כשאנחנו קונים מוצרים ומכשירים לעסק שלנו, עדיף לנו לרכוש יד ראשונה, ישירות מהניילונים ולא מעסקים אחרים. במאמר זה נסביר בקצרה את ההבדלים. לפני שנתחיל, רק נציין, עדיף לרכוש קופה ממוחשבת יד ראשונה בתנאי שמדובר בעסק מוכר, ידוע, עסק שיש עליו המלצות וחוות דעת טובות ולא מכל עסק, בהכרח. הרי די ברור שישנם עסקים שאמינותם בעייתית, לכן מראש נחפש עסקים שמוגדרים כייחודים ומקצועיים, מראש נעדיף עסקים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם.

למה עדיף לנו לחפש קופות רושמות ממוחשבת לקנייה אצל חברות שמתעסקות בתחום ולא באתרים של מכירת חפצים משומשים? ראשית, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו מקבלים מוצר איכותי, ללא פגם. מוצר שמגיע אלינו אחרי שנבדק, ישירות מהניילונים כמו שאנחנו מצפים וצריכים שיהיה. שנית, כשאנחנו רוכשים קופה ממוחשבת חדשה, אנחנו מקבלים תמיכה מלאה, הן תמיכה אחרי הרכישה לצורך קבלת הסברים מפורטים על הקופה, תמיכה טכנית במשך התקופה שאנחנו מחזיקים בקופה, תמיכה ואחריות לכל עניין חומרי ועוד. מאחר ומדובר במערכת שעובדת עם תוכנת קופה רושמת, סביר להניח שאנחנו נצטרך את השירות הזה בשביל שנוכל לעבוד עם הקופה בצורה טובה ומקצועית.

נקודה שלישית ואחרונה היא, הסיכוי שאנחנו נוכל ליהנות ממגוון אפשרויות לבחירת קופה ממוחשבת הוא גדול מאוד. לחברות שמציעות קופות רושמות ממוחשבת לקנייה, יש בדרך כלל מגוון רחב של קופות שניתן לרכוש אותן. לכן נוכל לבחור את הקופה שמתאימה בדיוק לצרכים שלנו ולא נצטרך להסתפק בקופה ספציפית.

לסיום, אם אתם מחפשים קופה ממוחשבת חדשה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, גנה הקופה הרושמת, מזמינה אתכם ליצור קשר עם הצוות שלנו ואתם תוכלו ליהנות ממגוון רחב של קופות רושמות לקנייה. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם לבחור את הקופה שמתאימה לצרכים שלכם. תפנו אלינו עוד היום וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ציוד היקפי לקופות