טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

קופה רושמת יד

אחד השינויים המעניינים שהתרחשו במהלך השנים בבתי עסק, הוא המעבר מקופה רושמת יד לקופות רושמות ממוחשבות. עבור הלקוחות השינוי נראה פשוט ולא חשוב, אך למען האמת מדובר בשינוי מרחיק לכת, כפי שנוכל לראות מיד.

לפני שנסביר את ההבדל, נסביר בקצרה במה מדובר, כך נוכל להבין את גודל ההבדל. קופה רושמת יד, היא קופה רגילה כפי שאנחנו רגילים לראות בחנויות רבות, בעיקר מכולות, סופרים, חנויות קטנות, וכן בכל מקום בו יש צורך בקופה ניידת, כלומר דוכנים למיניהם. מדובר על קופה שכל מה שהיא עושה, זה מאפשרת לעשות חשבון עבור רכישה או החזרה של מוצרים. מדובר בקופה שכוללת לוח מקשים ומגירה בה ניתן לאחסן את הכסף במקרה הצורך. לעומת זאת, קופות רושמות ממוחשבת הן קופות שמאפשרות הרבה מעבר לכך, מדובר בקופות שמנהלות את כל החנות, החל מניהול מלאי, עובדים, מועדון לקוחות ועוד מגוון רחב מאוד של חלקים בחנות. כל מה שרוצים וצריכים לעשות, ניתן לבצע דרך הקופה הממוחשבת.

אז מה בעצם ההבדל ולמה אנחנו רואים מעבר מקופה רושמת יד לקופות רושמות ממוחשבת? יש לכך מספר הסברים. ראשית, עסקים היום, בפרט חנויות, הן דבר הרבה יותר מורכב מאשר היה בעבר, הם עובדים עם הרבה יותר ספקים, יש להם יותר מלאי, עובדים מול יותר לקוחות (אופליין ואונליין) ובאופן כללי, ניהול חנות זה דבר הרבה יותר מורכב מאשר בעבר. לכן חשוב שהקופה תוכל לבצע מגוון רחב של פעולות.

שנית, שימוש בקופות רושמות ממוחשבות, חוסך עלויות, זמן וכוח אדם. במקום שכל הפעולות הנ"ל יתבצעו בנפרד, על ידי תוכנות חיצוניות, ואז צריך לבצע סנכרון עם הקופה הראשית, הרי שהקופה עצמה מבצעת את כל זה, וכך אותו גורם שאחראי על הקופה, אחראי על ניהול כל האופרציה של המקום.

שלוש, שימוש בקופות רושמות ממוחשבות מקל במידה רבה על העובדים ועל הקשר עם הלקוחות, הכל מהיר וקל יותר. כל מה שצריך, זה להכניס את הנתונים בצורה נכונה והכל נמצא פרוס ופתוח מול העיניים.

לסיום, אם אתם מחפשים קופות רושמות ממוחשבת, זה הזמן לפנות אלינו, גנה הקופה הרושמת. אצלנו תוכלו ליהנות מאפשרות לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות קופות רושמות, כמו כן תוכלו לקבל מידע מקיף עבור קופה רושמת יד, במידה ואתם מעדיפים לעבוד עם קופה זו. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עוד היום.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופה ממוחשבת