טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

קופות ממוחשבות

אחד הדרכים לנהל עסק בצורה חכמה היא באמצעות רכישה קופה רושמת לעסק שתתאים לצרכים שלו ויתרה מזו, תאפשר לעסק לקבל את כל הכלים שמתאימים גם לתחום בו הוא פועל, וכן ליהנות מכל הצרכים המתקדמים ביותר. זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות במהלך השנים, מעבר לקופות ממוחשבות על חשבון קופות רגילות.

קופות ממוחשבות הן קופות שכוללות תוכנות מיוחדות שמאפשרות ניהול של העסק בכל חלקיו, מתוך הקופה, וכן מדובר בקופות שמתחברות ישירו לאינטרנט, מה שמאפשר לקבל מידע און ליין באופן מיידי.

נניח ויש לנו חנות ספרים, אם אנחנו משתמשים בקופה רושמת לעסקים, קופה רגילה, אז בכל פעם שנרצה לדעת אם ספר קיים במלאי או לא, נצטרך לגשת אל המדפים ולבדוק, אם נרצה לדעת מי מכר מה, נצטרך לבדוק את זה, יש פה מערך שלם של דברים שהקופה לא יכולה לדווח לנו.

לעומת זאת, כשמדובר בקופות ממוחשבות, ובפרט בקופת אנדרואיד, אנחנו מקבלים מערך שלם של נתונים ופרטים אשר מוצגים לנו מול העיניים למשל, האם הספר קיים במלאי, האם ניתן להזמין אותו, מי כתב, מתי, מה המחיר, האם הוא במבצע, האם מי שחבר במועדון לקוחות יכול לקבל עליו הנחה וכן הלאה. יתרה מזו, הקופה גם מנהלת את כל מערך העובדים, ברור מי עובד ומתי, ברור מי אחראי על מה, התוכנה גם מאפשרת לקבל התראות אונליין ישירות למייל, ועוד מגוון רחב של מידע ופרטים שעוזרים לנו בניהול העסק, קטן כגדול.

יש לציין שבחנויות מתחומים אחרים, הרי שלקופות ממוחשבות יש שליטה רחבה יותר, בהתאם כמובן לצרכי המקום. למשל, יש שליטה על המשלוחים, תמיכה בתפריטים, ועוד מגוון רחב של מידע ופעולות.

כפי שניתן לראות, קופות ממוחשבות לוקחות את העסק, כל עסק, צעד אחד קדימה. אי אפשר למצוא את זה בקופה רושמת לעסק מהסוג הרגיל. לכן חשוב בעסקים שמבקשים להתקדם עם הזמן, לעבוד עם קופות ממוחשבות, בפרט קופת אנדרואיד לקנייה או השכרה על פי הצורך. בשביל זה יש לדעת היטב מה העסק צריך ואז להחליט מה לקנות או לשכור.

אתם מוזמנים לפנות אלינו אל גנה קופות רושמות, אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע ההכרחי עבור קופות ממוחשבות מסוגים שונים. אצלנו תוכלו לקבל מידע אודות התוכנות של הקופות, המחירים וכן המפרט הטכני של הקופות, כמובן שאנחנו מעניקים גם תמיכה מלאה ללקוחות שלנו בכל עניין ובכל זמן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופה רושמת יד