טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

קופות ממוחשבת

מעוניינים לרכוש קופות ממוחשבת לעסק? מחפשים קופות ממוחשבת לקנייה? במאמר זה אנחנו נסקור עבורכם את כל הדברים החשובים שאתם צריכים לדעת על קופות אלו וכיצד מבצעים קנייה חכמה.

לפני שנתחיל רק נציין, נכון שקיימת אפשרות של השכרת קופות ממוחשבת אך תמיד עדיף לבחון את האפשרות של רכישת קופות ממוחשבת ולו מהסיבה הפשוטה, שכך אתם יכולים להשתמש בקופה כל זמן שתרצו בה, במידת הצורך, תמיד תוכלו למכור אותה ולחפש במקומה קופות ממוחשבת לקנייה חדשה יותר. לשמחתכם, כיום יש מגוון רחב של קופות ממוחשבות שיכולות להתאים לצרכים שלכם.

אז כיצד רוכשים קופות ממוחשבת? הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת, היא לבחון תחילה מה הצרכים של העסק,. האם אתם צריכים קופה שכוללת אפשרות לנהל עובדים, מלאי, לקוחות או קופה בסיסית, סטנדרטית. אתם יכולים למצוא תוכנה לקופה ממוחשבת שיש לה מודולים שונים, החל כאלה שאפשר לנהל איתם כל מה שקשור לעובדים (שעות עבודה, שעות נוספות, היעדרויות, חופשים ועוד), ניהול מלאי, ניהול מועדון לקוחות, תמחור פריטים ועוד. כל מה שאתם צריכים. עליכם רק להחליט למה בדיוק אתם זקוקים.

הנקודה השנייה שאתם צריכים להחליט היא, איפה ואצל מי לרכוש קופות ממוחשבת. כאמור יש מגוון רחב מאוד של בתי עסק שיציעו לכם קופות ממוחשבת לקנייה. עליכם לבדוק מי זה בדיוק בית העסק, מי עומד מאחוריו, מה הוא מציע לכם מעבר למוצר עצמו, כלומר האם הוא מבטיח לכם אחריות מלאה, שירות תיקונים, שירות טכני, הדרכות, האם הקופות שהוא מציע לכן הן החדישות ביותר בשוק. לא תרצו לגלות שהקופה שלכם לא מתאימה כבר לתחום או שאתם יכולים ליהנות מקופה הרבה יותר איכותית במחירים זולים יותר.

הנקודה השלישית שאתם צריכים לבחון הוא, האם תוכנה לקופה ממוחשבת מהסוג שאתם מבקשים לקנות, מתעדכנת מעת לעת. ההסבר הוא מאוד פשוט, כיום, כפי שאנחנו יודעים גם מהתחום של תוכנות למשרד ולבית וגם ממערכות הפעלה של מכשירים שונים, התוכנות מתעדכנות לעיתים תכופות, ועל כן אתם יכולים לרכוש קופות ממוחשבת אשר מתעדכנות וכך יכולת השימוש שלכם בתוכנה משתפרת.

לסיום, אתם מוזמנים להשאיר אצלנו פרטים ולקבל מאיתנו מידע מקיף על קופות ממוחשבת לקנייה. הצוות של גנה הקופה הרושמת ישמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של קופות ממוחשבות לקנייה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעזור לכם בתהליך הרכישה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופות רושמות טאצ'