טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

קופות רושמות טאצ'

כשאנחנו רוצים לקנות קופה רושמת, ולא משנה אם מדובר בקופות רושמות טאצ' או בקופות רגילות, ישנם כללים מסוימים שעלינו לשים לב אליהם. עלינו לשים לב לנקודות מסוימות ולא רק לשאלה, כמה עולה קופה רושמת, שהיא בהחלט שאלה חשובה, אך מיד נגלה שהיא לא השאלה העיקרית.

למען הסר ספק, אנחנו מניחים שאכן אנחנו צריכים קופה רושמת ועוד ממוחשבת. כלומר, השאלה שאנחנו מעלים כאן, היא אודות סוג הקופה ולא אודות הצורך בה.

תחילה עלינו להחליט האם אנחנו רוצים לבחור אחת מבין קופות רושמות אנדרואיד או קופה רושמת שעובדת בעזרת תוכנה חלופית. קופה רושמת אנדרואיד מאפשרת לנו ליהנות מאפשרויות רבות, בין היתר בזכות היכולת של התוכנה להשתדרג ולהתעדכן לעיתים תכופות.

כאמור, כשאנחנו רוכשים קופות רושמות טאצ' או אחרות, ישנן נקודות שונות שעלינו לבחון, עוד בטרם אנחנו מגיעים לשאלה כמה עולה קופה רושמת והאם התקציב שלנו עומד במחיר. למשל, עלינו להחליט האם אנחנו מחפשים קופה שתוכל לנהל עבורנו את המלאי, ניהול המלאי צריך להתבצע בצורה נוחה, פשוטה וקלה. לא פעם אנשים רוכשים קופות רושמות טאצ' משוכללות, כאלה שניתן בעזרת לנהל את מלאי העסק, אך מדובר בפעולה מאוד מסובכת, שדורשת מהם לשנות באופן מהותי את גישת הניהול, דבר שגורם נזק גם לעבודה וגם לתכלית שלה. לכן חשוב שנוכל ליהנות מניהול מלאי בצורה חכמה מצד אחד, מצד שני שהשיטה תהיה פשוטה וקלה.

בדומה לניהול מלאי, יש את כל העניין של ניהול עובדים, ניהול מועדון לקוחות, ניהול כספים, כלומר כל האלמנטים שנכללים במסגרת ניהול עסק. כאן אנחנו מדברים על איסוף נתונים בצורה מסודרת, תיעוד, אפשרות יצירת דוחות, שליחת SMS ומיילים ישירות מהמערכת, זיהוי לקוחות, איתור נתונים בצורה מהירה, יצירת מודלים, ועוד. כל המאפיינים הנ"ל אמורים לגרום לקופות רושמות אנדרואיד וכן קופות רושמות טאצ' אחרות, לאפשר לנו לבצע את העבודה בצורה אופטימאלית.

כמובן שמלבד הנקודות הנ"ל, חשוב שהקופה תתפקד בצורה טובה, לאורך זמן ושנוכל לבצע את העבודה איתה בצורה שמשרתת אותנו.

לסיום, אם אתם מחפשים חברה מקצועית שתעזור לכם למצוא קופה רושמת איכותית ובעלות סבירה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת גנה הקופה הרושמת, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור קופות רושמות שיכולות להטיב איתכם. הצוות שלנו ישמח לעבוד איתכם, ולעזור לכם למצוא את הקופה שמתאימה לכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
קופות רושמות לעסק