טל' : 072-33-80-167
הפלד 44, אזור התעשייה, חולון 
GANA - פתרון לעסקים תחת קורת גג אחת
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00
חפש
​ ​
 
קופות רושמות, ציוד אריזה וציוד היקפי
מענה טלפוני ניתן עד השעה 22:00

תוכנה לקופה רושמת

בעבר, קופות רושמות לא היו צריכות תוכנות מיוחדות, שכן היה מדובר במכשיר יחסית פשוט ודל באפשרויות, הדברים היחידים שהיו מהותיים בקופה, היו עצם זה שהמגירה בה אחסנו את הכסף היתה צריכה להיפתח וכן שהקופה תבצע את הפעולות החשבונאיות הנדרשות. כיום, ישנה תוכנה לקופת רושמת, מאחר והקופה יכולה לבצע מגוון רחב של פעולות. לכן חשוב להקפיד ולשים לב מה טיבה של תוכנה לניהול קופה וכן כיצד ניתן לעדכן אותה, במידת הצורך.

כשאנחנו מסתכלים על קופה רושמת, רגילה או קופת טאצ' לקנייה או השכרה, אנחנו מסתכלים על קופהאשר דרכה ניתן לנהל את כל העסק. בעסקים קטנים, לא פעם בעל העסק יכול דרך הקופה עצמה לנהל את כל המערך של העסק, החל ממלאי העסק, מחירים ועדכונם, שעות נוכחות, שכר, מועדון לקוחות, שימוש בכרטיסי אשראי, הדפסת דוחות ועוד. כך הוא גם חוסך שימוש במערכת נוספת וגם יכול לבצע את העבודה בכל עת שהוא יושב ליד הקופה והוא לא צריך לעשות את זה בזמן או במקום אחר. מדובר על חסכון עצום במשאבים של זמן וכסף.

כשבודקים רכישה של תוכנה לניהול קופה, יש כמובן לבדוק האם הקופה עצמה מתאימה לצרכים שלנו, מאחר והקופה יכולה לחסוך עבורנו זמן וכסף, אנחנו צריכים לוודא שהיא מותאמת לצרכים אותם אנחנו מבקשים לממש.

יתרה מזו, עלינו לוודא שהתוכנה יכולה להקל על העבודה שלנו, לשם כך עלינו לבדוק שהיא מותאמת לצרכים של החנות לפי רוח הזמן, כמות העובדים וכמות הלקוחות, עלינו לוודא שניתן לעדכן אותה בקלות (שהיא בכלל ניתנת לעדכון, כולל הוספת פ'יצרים ומודולים שונים), בנוסף עלינו לבחון שהיא יכולה לספק לנו דוחות מתאימים, כך שנוכל לבצע השוואה ובקרה מתאימים. גורם נוסף שהמערכת צריכה לספק לנו, היא חווית שימוש אשר מותאמת ליכולות שלנו ומתאימה לכל גורם בעסק. מצד אחד המערכת צריכה להיות נוחה לשימוש, מצד שני היא צריכה לספק מעטפת רחבה של אספקטים.

נקודה אחרונה, בכל מקרה של שימוש בתוכנה לקופה רושמת, עלינו לוודא שאנחנו נהנים מתוכנה שנהנית מאבטחה מלאה.

לסיום, אם אתם מחפשים תוכנה לניהול קופה או קופת טאצ' לקנייה או השכרה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. גנה הקופה הרושמת מזמינה אתכם להתרשם משלל קופות רושמות ברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות תוך זמן קצר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
גלילי נייר לקופה רושמת