גנה מציעה פתרונות לעסקים תחת קורת גג אחת: 

קופות רושמות, קופות רושמות ממוחשבות, שולחנות קופה, ציוד אריזה, ציוד קשירה

קופות אנדרואיד, מסופי אשראי, ציוד היקפי משלים לקופות רושמות ועוד... 

יצרנית ויבואנית מובילה של ציוד לבתי עסק ולמפעלים בכל רחבי הארץ ובחו"ל.

גנה מספקת לבתי עסק רבים בכל רחבי הארץ קופות רושמות מתקדמות ונוחות לשימוש, על מנת שיוכלו לשרת את לקוחותיהם במהירות, באמינות וביעילות. מעבר לקופות רושמות, באתרנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לבתי עסק מתחומים שונים, כגון: קמעונאים, מרכולים, רשתות שיווק, חנויות נוחות, דוכני ממכר מזון ועוד.​

המוצרים שלנו

טאצ' של מקצועיות

הצטרפו גם אתם להצלחה! צרו קשר ונשמח לעניין אתכם במגוון המוצרים שלנו,
ולתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר!

קופות אנדרואיד בעלת מסך מגע '10.1​

קופה רושמת בעלת מסך מגע מתקדם, מבוססת מערכת אנדרואיד שתחליף בעסקך את כל קופות הכפתורים הקודמות!​

מוצרים נוספים במחירים אטרקטיביים!

במסגרת שאיפתה של החברה לספק מענה מקיף לכל צורכיהם של לקוחותיה, היא הרחיבה את תחומי התמחותה מעיסוק בלעדי בקופות רושמות לתחומים נוספים, וכיום היא מציעה גם, בין השאר:

מכונות לעיטוף מגשיות וכריכים  |  מכונות קשירה וסרטי קשירה  |  מכונות הלחמה ושרינק  |  מכונות חיתוך  |  מקודדים  |  ועוד...

ברוכים הבאים לחברה המובילה בישראל בשיווק קופות רושמות, חברה שקיימת כבר כמה עשורים ובמהלכן שירתה מאות לקוחות מרוצים. לגנה בע"מ לקוחות קטנים רבים כמו גם לקוחות גדולים ומוכרים יותר, החל בבתי קפה שכונתיים וכלה ברשתות גדולות כמו הריבוע הכחול, שופרסל, חצי חינם ואחרות. 

חברת גנה בע"מ מספקת קופות חדשניות כמו גם ציוד היקפי, מקופות ממוחשבות בטכנולוגיית הטאץ' אשר עובדות על מערכת ההפעלה אנדרואיד וקופות רושמות חכמות אחרות ועד ציוד משלים למינימרקטים, משקלים אלקטרוניים, ציוד היקפי לקופות, תוכנות לניהול עסק, מכונות אריזה מתקדמות, שרינק, ניילון שרינק, מכונות קשירה אוטומטיות, שולחנות קופה וציוד רב נוסף למגזר העסקי והמוסדי. 

במהלך השנים צברה לה חברת גנה בע"מ מוניטין חיובי רב רושם, זאת בשל הסטנדרטים הגבוהים שהיא מקפידה עליהם הן במכשור אותו היא משווקת והן בלקוחות המקבלים יחס אישי ושירות מדהים. חברת גנה בע"מ חרטה על דיגלה שקיפות ומצוינות ועושה הכול על מנת ליישם ביום יום את ערכיה אלו, ומאות הלקוחות שנתנו ונותנים בה אמון כבר שנים רבות הם ההוכחה לכך.

צרו קשר ונשמח לעניין אתכם במגוון המוצרים שלנו,
ולתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר!​

קופות אנדרואיד בעלת מסך מגע '10.1​

|  מענה טלפוני עד 22:00  |  הפלד 44 א.ת. חולון

מבצע החודש!

משקל מדבקות טאץ' | ACLAS

המוצר הטוב ביותר במחיר האטרקטיבי בישראל

מענה טלפוני עד 22:00